mateuszszeliga.pl

Album Saal Digital – Recenzja

To już drugi raz kiedy mam przyjemność testować produkt od firmy Saal Digital Polska. Otrzymałem kolejny raz możliwość zaprojektowania swojego albumu (portfolio). Tym razem do wykorzystania na start dostajemy 500 zł, co daje nam szeroki wachlarz możliwości przy tworzeniu portfolio i wyborze odpowiednich elementów. Już na samym początku producent ułatwia prace i przekazuje nam bardzo prosty i intuicyjny program do tworzenia naszego projektu. Nawet jeżeli ktoś dotychczas nie miał okazji na nim pracować, bez większych problemów poradzi sobie z jego obsługą. Program oferuje nam wiele możliwości projektowania, w tym m.in. funkcję autolayout, pozwalającą na automatyczne rozmieszczanie zdjęć, co jest dużym ułatwieniem dla laika. Oczywiście istnieje też możliwość przygotowania projektu w programach Adobe Photoshop lub InDesign – dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Tym razem mój wybór przy tworzeniu padł na fotoksiążkę z serii Professional Line w formacie o wiele większym, bo aż 30 x 30, w twardej okładce z eko skóry wraz z 60 matowymi stronami w środku. Czas oczekiwania na gotowy album, to niecały tydzień. Dlatego kolejny plus leci na konto producenta. W ostateczności dostajemy gotowy produkt wysokiej jakości! Paczka dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniami, więc nie mamy co się martwić, że nasza fotoksiążka w trakcie transportu ulegnie zniszczeniu, a to dość istotna kwestia. Twarde strony, które nie są podatne na szybkie zagięcia, wysokiej jakości druk. Idealne odwzorowanie kolorystki na papierze (skalibrowany monitor a druk).

Dziękuję Saal Digital Polska za kolejną możliwość przetestowania Waszego produktu.
Jestem kolejny raz bardzo pozytywnie zaskoczony wykonaniem, mega przyjaznym kontaktem z klientem oraz szybkością dostarczenia produktu. Wszystkim bardzo serdecznie polecam i zachęcam do sprawdzania oferty!
Na pewno nie był to ostatni produkt, który tu zamówiłem. Było ich już sporo i nigdy Saal Digital nie zawodzi.

www.saal-digital.pl

 

Kupon rabatowy o wartości 75 zł na „fotoksiążkę na dobry początek”. Kupon jest jednorazowego użytku. Kod kuponu rabatowego oraz inne informacje dotyczące fotoksiążek znajdziecie  tutaj: http://www.saal-digital.pl/fotoksiazka/kuponrabatowyfotoksiazkanadobrypoczatek/.

 

Więcej Projektów