D

Dokładnie rok temu przeprowadziłem się do Wrocławia, gdzie zacząłem realizować swój projekt „Stara,nowa szkoła” Koncepcja polega na pokazaniu stylizacji streetwearowych, na tle modernistyczno funkcjonalistycznej architektura Wrocławia, miasta gdzie architekci projektowali przysłowiowe ‚bloki’ z pomysłem i w sposób bardziej przypominający ich oryginalną wersję z Francji czy Holandii.

Cykl ten w pełni miał być osobistym oderwaniem się od zdjęć na zlecenia i monotonii każdego kolejnego dnia. Czymś co pozwoli wyrzucić z głowy pomysły, które gdzieś od dłuższego czasu tam siedziały i nie mogły zostać zrealizowane. Pierwszym miłym zaskoczeniem była publikacja przez KMAG’A na swoim profilu sesji z Basia 
https://www.facebook.com/k.mag/posts/10155442160841030

Dzisiaj dokładnie po roku działań z tym projektem kolejny raz magazyn K MAG docenił moje poczynania. Tym razem już drukując w wydaniu świątecznym efekty tej pracy. Dziękuję bardzo za to wyróżnienie i piękny prezent pod choinkę!! Dziękuję bardzo również każdej z modelek za pełną cierpliwość, prace w trudnych warunkach itp. itd. Oliwia MzeeJustyna Cyrankiewicz Aneta Gucwa Jacquelina Mzee Basia ErlingMagdalena Mucha Patrycja Segedyn Iza Gończowska Agata Popieluch i jedyny rodzyn w tym zestawie Łukasz Skafarek ELO!
Angelika!! za wspaniałe stylizacje, pomysły, środek transportu i wszystko! Jesteście Wspaniałe i bez Was by się to nie udało, dlatego raz jeszcze BARDZO WAM DZIĘKUJĘ  

Podziękowania również dla wszystkich partnerów tego projektu!
Instax Poland Fujifilm Poland LOCAL HEROES Prosto Wear Nike Sportswear Reebok Reebok Classic HIRO Magazyn Exclusive InfoExclusive Mag!

Świąteczne wydania KMAG
#ROYALISSUE znajdziecie w dobrych salonach prasowych: http://bit.ly/2jXv9nI

There are no comments