K

Kolejna sesja z projektu „Stara, nowa, szkoła” została urozmaicona o dodatkowy edytorial wykonany w całości aparatem Instax Wide 300 Film i Fujifilm Instant Color Film „instax WIDE” dzięki firmie Fujifilm Poland i Instax Poland. Stylizację do sesji przygotowała Angelika Fedorczuk z nowej kolekcji odzieży Local Heroes oraz butów Nike Sportwear. Do sesji wykorzystaliśmy 2 modele butów Nike: AIR Footscape Woven,  Air Max Zero Qs Metallic Gold.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się to powstania tej sesji. Mam nadzieję, że wkrótce światło dzienne ujrzą kolejne wspólne produkcje. Tymczasem zapraszam do sprawdzenia najświeższego materiału!

Polski streetwear x architektura modernistyczna

Polski streetwear dorósł. Ma wyrazistą osobowość. Dba o wysoką jakość i szczegóły. Pokazaliśmy go w otoczeniu z którego wyrasta, czyli popularnych bloków. A prawidłowo osiedli zbudowanych w duchu modernizmu i funkcjonalizmu. Polska architektura betonowa nabrała patyny. Zaczynamy patrzyć na nią bez uprzedzeń, dostrzegać to co dobre – chociażby wybitne realizacje powojennego modernizmu Wrocławia. W obiektywie spotkały się wyróżniające marki streetwearowe np. Local Heroes oraz architektura Wrocławia m. innymi Os. Plac Grunwaldzki projektu Grabowskiej-Hawrylakowej. Jest to wyjątkowe połączenie przestrzeni miejskiej i mody ulicznej, które na przekór bylejakości odnalazły swoją własną tożsamość i nowy, wysoki standard.

Photo by Mateusz Szeliga | photographer
model: Oliwia Mzee, Jacky Mzee
stylist: Angelika Fedorczuk
hair & make-up: natural
camera: Instax Wide 300 Film: Fujifilm Instant Color Film „instax WIDE”
Rozmiar filmu: 86×108 mm  Rozmiar zdjęcia: 62×99 mm
clothes,shoes: Local Heroes, Nike Sportwear, Kabak

Nike Sportwear / www.brandlab.pl   www.instagram.com/brandlab_pr/

 

     

There are no comments