M

Miło mi poinformować, że niedawno zostałem wybrany do testu produktu od firmy Saal Digital Polska. Otrzymałem możliwość zaprojektowania swojego albumu (portfolio). Bez większego zastanowienia przystąpiłem do działania. Już na samym początku dostajemy od producenta bardzo łatwy i intuicyjny program do tworzenia projektu. Nawet jeżeli ktoś dotychczas nie miał okazji na nim pracować, bez większych problemów poradzi sobie z jego obsługą. Program oferuje nam wiele możliwości projektowania, w tym m.in. funkcję autolayout, pozwalającą na automatyczne rozmieszczanie zdjęć, co jest dużym ułatwieniem dla laika. Oczywiście istnieje też możliwość przygotowania projektu w programach Adobe Photoshop lub InDesign – dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Tym razem mój wybór przy tworzeniu padł na fotoksiążkę w formacie 19 x 19, w twardej okładce wraz z matowymi stronami. Czas oczekiwania na gotowy album bardzo mnie zaskoczył, bo gdyby nie fakt, że zamówienie złożyłem w weekend (wiadomo, że wtedy paczki nie są dostarczane), miałbym ją już w ciągu dwóch dni. Dlatego kolejny plus leci na konto producenta. W ostateczności dostajemy gotowy produkt wysokiej jakości! Paczka dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniami, więc nie mamy co się martwić, że nasza fotoksiążka w trakcie transportu ulegnie zniszczeniu, a to dość istotna kwestia. Twarde strony, które nie są podatne na szybkie zagięcia, wysokiej jakości druk. Idealne odwzorowanie kolorystki na papierze (skalibrowany monitor a druk).

Dziękuję Saal Digital Polska za możliwość przetestowania Waszego produktu.
Jestem pozytywnie zaskoczony wykonaniem, mega przyjaznym kontaktem z klientem oraz szybkością dostarczenia produktu. Wszystkim bardzo serdecznie polecam i zachęcam do sprawdzania oferty!
Na pewno nie był to ostatni produkt, który tu zamówiłem.

www.saal-digital.pl

Kupon rabatowy o wartości 75 zł na „fotoksiążkę na dobry początek”. Kupon jest jednorazowego użytku. Kod kuponu rabatowego oraz inne informacje dotyczące fotoksiążek znajdziecie  tutaj: http://www.saal-digital.pl/fotoksiazka/kuponrabatowyfotoksiazkanadobrypoczatek/.

 

P.S Poniższe zdjęcia są obrobione i nie oddają realnych kolorów albumu.

There are no comments